Kariera w StemaAktualne Oferty Pracy

Doświadczenie zawodowe jest dla nas ważnym kryterium, niemniej jednak ogromną rolę przywiązujemy do osobowości, charakteru i potencjału osób ubiegających się u nas o pracę. Cenimy osoby kreatywne, umiejące pracować w zespole, ambitne i otwarte.Doświadczenie zawodowe jest dla nas ważnym kryterium, niemniej jednak ogromną rolę przywiązujemy do osobowości, charakteru i potencjału osób ubiegających się u nas o pracę. Cenimy osoby kreatywne, umiejące pracować w zespole, ambitne i otwarte.

Obecnie poszukujemy kandydatów z wykształceniem wyższym technicznym (najlepiej Wydział Inżynierii Lądowej) na stanowisko:

INŻYNIERA SPRZEDAŻY
Oczekiwania wobec kandydata:

  • wiek 26 -35 lat
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • efektywnego zarządzania grupą produktów
  • dobrej znajomości jęz. angielskiego i technik sprzedaży
  • prawa jazdy kat. B
  • kreatywności i odpowiedzialności
  • znajomości zastosowań nowoczesnych technik informatycznych
  • umiejętności analizowania sytuacji i wyciągania wniosków
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości branży budowlanej i rynku inwestycyjnego

Zadania

  • aktywna współpraca z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne, koordynowanie działań z producentem.

Oferujemy
ciekawą pracę w sympatycznym i kreatywnym zespołem

możliwość własnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowychna adres e-mail: rekrutacja@stema.pllub pocztą:
STEMA Sp. z o.o.Skr.poczt. 7500-956 Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.